wstecz
Details Cookies
Polska
Ważne informacje o produktach z depozytem zabezpieczającym

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami, które wiążą się z wysokim ryzykiem nagłej utraty pieniędzy ze względu na wykorzystanie dźwigni finansowej. 71% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu CFD za pośrednictwem tego dostawcy. Inwestor powinien rozważyć, czy rozumie, jak działają produkty CFD, FX i wszelkie inne, oraz czy może pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.

Zasady korzystania z plików cookie

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Tobie lepsze przeglądanie poprzez optymalizację i analizy operacji witryny, a także zapewnia spersonalizowane treści reklamowe i umożliwia łączenie się z mediami społecznościowymi. Wybierając pozycję „Zaakceptuj wszystko”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie i związane z tym przetwarzanie danych osobowych. Wybierz pozycję „Zarządzaj zgodą”, aby zarządzać preferencjami dotyczącymi zgody. W każdej chwili możesz zmienić swoje preferencje lub wycofać zgodę na stronie dotyczącej zasad korzystania z plików cookie. Zapoznaj się z naszymi zasadami korzystania z plików cookie tutaj i zasadami ochrony prywatności tutaj

Statystyki realizacji zleceń

Korzystaj z potencjalnie niższych cen dla każdej transakcji. Uzyskaj większą kontrolę nad transakcjami i osiągnij optymalną równowagę między współczynnikiem wykonania a poziomem cen dzięki naszym w pełni konfigurowalnym zleceniom.

Informacje na temat sposobu realizacji zleceń przez Saxo w imieniu klientów podano w naszych zasadach wykonywania zleceń.

W ramach demonstrowania zaangażowania w zapewnianie większej przejrzystości oraz dostarczanie klientom sprawiedliwych rezultatów Saxo Bank podjął inicjatywę publikowania statystyk realizacji zleceń walutowych, aby pomagać klientom w ocenie jakości realizacji podczas podejmowania decyzji o nawiązaniu współpracy z podmiotem obsługującym transakcje.

Jesteśmy dumni z tych statystyk, ponieważ odzwierciedlają fakt, że interesy Saxo Bank są zbieżne z interesem klientów w zakresie zapewniania odpowiedniej jakości realizacji przy znacznie niższych prowizjach oraz bez asymetrycznego poślizgu cenowego.

W poniższych tabelach przedstawiono statystyki realizacji publikowane co miesiąc dla obracanych najbardziej popularnych par walutowych FX Spot w Saxo Bank:

  • Statystyka zleceń typu limit IOC
  • Średnia poprawa zleceń limit IOC, według ustawienia tolerancji cenowej
  • Współczynnik wykonania zleceń limit IOC według ustawienia tolerancji cenowej
  • Prędkość realizacji zleceń limit IOC
  • Statystyka zleceń po cenie rynkowej
  • Prędkość realizacji zleceń po cenie rynkowej
  • Statystyka zleceń oczekujących typu stop
  • Statystyka oczekujących zleceń z limitem

Limit IOC Order Statistics

Currency PairPositive Slippage*Zero Slippage*Negative Slippage*Average Net Slippage (PIPS)*Fill Rate**
AUDUSD21.1%60.5%18.4%0.099.2%
EURGBP18.3%64.6%17.1%0.099.6%
EURJPY22.5%56.6%20.8%0.099.9%
EURUSD21.6%58.5%19.9%0.099.7%
GBPJPY29.4%43.1%27.5%0.099.2%
GBPUSD24.8%52.9%22.3%0.099.1%
NZDUSD17.1%69.6%13.3%0.099.4%
USDCAD22.5%57.2%20.2%0.099.8%
USDCHF18.0%65.1%16.9%0.099.7%
USDJPY14.2%72.4%13.4%0.099.7%
XAGUSD33.1%47.1%19.8%6.088.5%
XAUUSD35.0%36.0%29.1%0.697.8%

* Calculated from the indicative market price available in the client Quick Trade window at the time of order placement.
** On Limit IOC orders with default price tolerance of 0.01% and above.

 

Limit IOC Order Average Improvement *, by price tolerance setting

Currency Pair0.0 PIPS*0.1 – 0.2 PIPS*0.3 – 0.6 PIPS*0.7 – 1.0 PIPS*> 1.1 PIPS*
AUDUSD0.10.10.40.714.2
EURGBP0.00.20.50.911.8
EURJPY0.10.00.01.01.5
EURUSD0.10.20.51.08.2
GBPJPY0.10.20.81.01.7
GBPUSD0.10.30.51.02.8
NZDUSD0.00.20.00.76.9
USDCAD0.00.20.40.02.2
USDCHF0.00.00.00.92.9
USDJPY0.00.10.31.02.4
0.0 PIPS*1 - 10 PIPS*11 - 25 PIPS*25- 50 PIPS*> 51 PIPS*
XAGUSD11.30.030.533.5516.6
0.0 PIPS*1 - 10 PIPS*11 - 20 PIPS*21- 30 PIPS*> 31 PIPS*
XAUUSD3.67.619.627.9433.6

* Calculated from the Limit IOC order level.
Note: A hyphen (-) indicates that there were no trade attempts from clients using a Limit IOC order in this currency pair with this price tolerance.

 

Limit IOC Order Fill Rate, by price tolerance setting

Currency Pair0.0 PIPS=< 0.2 PIPS=< 0.6 PIPS=< 1.0 PIPSAll
AUDUSD78.3%78.8%78.9%96.4%96.6%
EURGBP74.4%79.4%81.3%98.1%98.2%
EURJPY82.4%82.4%82.4%82.6%99.4%
EURUSD75.6%75.9%75.9%78.1%97.4%
GBPJPY73.5%73.7%73.8%73.9%97.5%
GBPUSD74.0%74.5%76.1%76.4%96.6%
NZDUSD88.9%89.4%89.4%99.0%99.1%
USDCAD79.5%79.7%80.6%80.6%98.1%
USDCHF82.1%82.1%82.1%98.6%98.6%
USDJPY87.0%87.0%87.1%94.6%98.3%
0.0 PIPS=< 10 PIPS=< 25 PIPS=< 50 PIPSAll
XAGUSD67.0%67.0%82.1%85.3%87.1%
0.0 PIPS=< 10 PIPS=< 20 PIPS=< 30 PIPSAll
XAUUSD62.1%63.1%92.9%92.9%94.1%

 

Limit IOC Order Execution Speed

Time in MillisecondsFill Rate
< 5094.2%
< 10099.2%
< 25099.9%
< 50099.9%
< 1000100.0%
Average execution speed in milliseconds26

 

Market Order Statistics

Currency PairPrice ImprovementZero SlippageNegative SlippageAverage Net Improvement*Fill Rate
AUDUSD18.2%62.7%19.0%0.0100.0%
EURGBP19.6%63.5%16.8%0.0100.0%
EURJPY20.1%60.8%19.1%0.0100.0%
EURUSD16.2%67.0%16.8%0.0100.0%
GBPJPY22.6%51.1%26.3%0.0100.0%
GBPUSD25.7%47.2%27.1%0.0100.0%
NZDUSD7.7%84.6%7.7%0.0100.0%
USDCAD11.2%75.6%13.2%0.0100.0%
USDCHF8.7%81.9%9.4%0.0100.0%
USDJPY11.4%78.3%10.3%0.0100.0%
XAGUSD21.6%57.6%20.8%0.0100.0%
XAUUSD27.8%43.9%28.2%-0.2100.0%

* Average improvement based on all market orders. Calculated from the indicative market price.

 

Market Order Execution Speed

Time in millisecondsFill Rate
< 5096.4%
< 10099.0%
< 25099.8%
< 50099.9%
< 1000100.0%
Average execution speed in milliseconds22

 

Resting Stop Order Statistics

Currency PairNo SlippageNegative SlippageAverage Negative Slippage (PIPS)*Average Net Slippage (PIPS)**
AUDUSD76.9%23.1%0.20.04
EURGBP67.6%32.4%0.40.12
EURJPY72.5%27.5%0.10.03
EURUSD77.5%22.5%0.20.05
GBPJPY53.8%46.2%0.40.17
GBPUSD59.0%41.0%0.30.12
NZDUSD69.8%30.2%0.40.11
USDCAD78.3%21.7%0.20.04
USDCHF78.8%21.2%0.20.03
USDJPY72.8%27.2%0.40.11
XAGUSD8.8%91.2%17.015.50
XAUUSD30.0%70.0%5.53.85

* Average slippage based on stop orders that were slipped. Calculated from the stop order level, adjusted for the bid/ask spread at the time of triggering.
** Average slippage based on all stop orders. Calculated from the stop order level, adjusted for the bid/ask spread at the time of triggering.

 

Resting Limit Order Statistics

Currency PairPrice improvementZero SlippageAverage Price Improvement (PIPS)*Average Net Price Improvement (PIPS)**
AUDUSD19.5%80.5%0.20.0
EURGBP28.3%71.7%0.30.1
EURJPY22.3%77.7%0.10.0
EURUSD20.1%79.9%0.20.1
GBPJPY36.2%63.8%0.30.1
GBPUSD39.3%60.7%0.30.1
NZDUSD25.0%75.0%0.20.0
USDCAD20.6%79.4%0.20.0
USDCHF22.6%77.4%0.20.0
USDJPY17.3%82.7%0.30.1
XAGUSD94.6%5.4%16.215.3
XAUUSD66.9%33.1%4.93.3

* Average improvement based on limit orders that were Improvement.
** Average improvement based on all limit orders. Calculated from the limit order level.

Limit IOC Order Statistics

Currency PairPositive Slippage*Zero Slippage*Negative Slippage*Average Net Slippage (PIPS)*Fill Rate**
AUDUSD21.1%60.5%18.4%0.099.2%
EURGBP18.3%64.6%17.1%0.099.6%
EURJPY22.5%56.6%20.8%0.099.9%
EURUSD21.6%58.5%19.9%0.099.7%
GBPJPY29.4%43.1%27.5%0.099.2%
GBPUSD24.8%52.9%22.3%0.099.1%
NZDUSD17.1%69.6%13.3%0.099.4%
USDCAD22.5%57.2%20.2%0.099.8%
USDCHF18.0%65.1%16.9%0.099.7%
USDJPY14.2%72.4%13.4%0.099.7%
XAGUSD33.1%47.1%19.8%6.088.5%
XAUUSD35.0%36.0%29.1%0.697.8%

* Calculated from the indicative market price available in the client Quick Trade window at the time of order placement.
** On Limit IOC orders with default price tolerance of 0.01% and above.

 

Limit IOC Order Average Improvement*, by price tolerance setting

Currency Pair0.0 PIPS*0.1 – 0.2 PIPS*0.3 – 0.6 PIPS*0.7 – 1.0 PIPS*> 1.1 PIPS*
AUDUSD0.10.10.40.714.2
EURGBP0.00.20.50.911.8
EURJPY0.10.00.01.01.5
EURUSD0.10.20.51.08.2
GBPJPY0.10.20.81.01.7
GBPUSD0.10.30.51.02.8
NZDUSD0.00.20.00.76.9
USDCAD0.00.20.40.02.2
USDCHF0.00.00.00.92.9
USDJPY0.00.10.31.02.4
0.0 PIPS*1 - 10 PIPS*11 - 25 PIPS*25- 50 PIPS*> 51 PIPS*
XAGUSD11.30.030.533.5516.6
0.0 PIPS*1 - 10 PIPS*11 - 20 PIPS*21- 30 PIPS*> 31 PIPS*
XAUUSD3.67.619.627.9433.6

* Calculated from the Limit IOC order level.
Note: A hyphen (-) indicates that there were no trade attempts from clients using a Limit IOC order in this currency pair with this price tolerance.

 

Limit IOC Order Fill Rate, by price tolerance setting

Currency Pair0.0 PIPS=< 0.2 PIPS=< 0.6 PIPS=< 1.0 PIPSAll
AUDUSD78.3%78.8%78.9%96.4%96.6%
EURGBP74.4%79.4%81.3%98.1%98.2%
EURJPY82.4%82.4%82.4%82.6%99.4%
EURUSD75.6%75.9%75.9%78.1%97.4%
GBPJPY73.5%73.7%73.8%73.9%97.5%
GBPUSD74.0%74.5%76.1%76.4%96.6%
NZDUSD88.9%89.4%89.4%99.0%99.1%
USDCAD79.5%79.7%80.6%80.6%98.1%
USDCHF82.1%82.1%82.1%98.6%98.6%
USDJPY87.0%87.0%87.1%94.6%98.3%
0.0 PIPS=< 10 PIPS=< 25 PIPS=< 50 PIPSAll
XAGUSD67.0%67.0%82.1%85.3%87.1%
0.0 PIPS=< 10 PIPS=< 20 PIPS=< 30 PIPSAll
XAUUSD62.1%63.1%92.9%92.9%94.1%

 

Limit IOC Order Execution Speed

Time in MillisecondsFill Rate
< 5094.2%
< 10099.2%
< 25099.9%
< 50099.9%
< 1000100.0%
Average execution speed in milliseconds26

 

Market Order Statistics

Currency PairPrice ImprovementZero SlippageNegative SlippageAverage Net Improvement*Fill Rate
AUDUSD19.5%60.4%20.1%0.0100.0%
EURGBP18.1%63.3%18.5%0.0100.0%
EURJPY19.4%61.4%19.2%0.0100.0%
EURUSD20.8%57.7%21.5%0.0100.0%
GBPJPY28.5%42.7%28.8%0.0100.0%
GBPUSD23.3%52.5%24.2%0.0100.0%
NZDUSD13.2%71.7%15.0%0.0100.0%
USDCAD18.8%62.1%19.1%0.0100.0%
USDCHF16.3%68.4%15.3%0.0100.0%
USDJPY14.8%69.7%15.4%0.0100.0%
XAGUSD27.5%45.3%27.2%-0.1100.0%
XAUUSD33.2%34.0%32.7%-0.2100.0%

* Average improvement based on all market orders. Calculated from the indicative market price.

 

Market Order Execution Speed

Time in millisecondsFill Rate
< 5094.8%
< 10098.8%
< 25099.8%
< 500100.0%
< 1000100.0%
Average execution speed in milliseconds25

 

Resting Stop Order Statistics

Currency PairNo SlippageNegative SlippageAverage Negative Slippage (PIPS)*Average Net Slippage (PIPS)**
AUDUSD79.2%20.8%0.20.04
EURGBP72.7%27.3%0.20.05
EURJPY63.5%36.5%0.20.06
EURUSD64.6%35.4%0.40.13
GBPJPY58.1%41.9%0.20.07
GBPUSD64.8%35.2%0.20.08
NZDUSD71.4%28.6%0.20.04
USDCAD72.9%27.1%0.30.08
USDCHF67.3%32.7%0.20.06
USDJPY71.9%28.1%0.30.08
XAGUSD11.1%88.9%28.523.77
XAUUSD27.2%72.8%9.16.15

 * Average slippage based on stop orders that were slipped. Calculated from the stop order level, adjusted for the bid/ask spread at the time of triggering.
** Average slippage based on all stop orders. Calculated from the stop order level, adjusted for the bid/ask spread at the time of triggering.

 

Resting Limit Order Statistics

Currency PairPrice improvementZero SlippageAverage Price Improvement (PIPS)*Average Net Price Improvement (PIPS)**
AUDUSD12.5%87.5%0.20.0
EURGBP15.1%84.9%0.20.0
EURJPY15.7%84.3%0.20.0
EURUSD20.2%79.8%0.20.0
GBPJPY31.3%68.7%0.30.1
GBPUSD27.3%72.7%0.20.1
NZDUSD17.2%82.8%0.20.0
USDCAD16.7%83.3%0.20.0
USDCHF18.3%81.7%0.10.0
USDJPY14.9%85.1%0.20.0
XAGUSD96.6%3.4%14.514.0
XAUUSD71.9%28.1%5.64.0

* Average improvement based on limit orders that were Improvement.
** Average improvement based on all limit orders. Calculated from the limit order level.

Limit IOC Order Statistics

Currency PairPositive Slippage*Zero Slippage*Negative Slippage*Average Net
Slippage (PIPS)*
Fill Rate**
AUDUSD19.5%63.3%17.2%0.099.5%
EURGBP16.8%66.4%16.8%0.099.8%
EURJPY22.6%55.7%21.7%0.099.8%
EURUSD20.6%60.4%19.0%0.099.6%
GBPJPY26.8%45.3%27.8%0.099.7%
GBPUSD20.7%59.3%19.9%0.099.6%
NZDUSD17.2%66.9%15.9%0.099.5%
USDCAD16.9%66.2%17.0%0.099.9%
USDCHF18.5%65.6%15.9%0.099.7%
USDJPY16.3%67.0%16.7%0.099.9%
XAGUSD38.8%40.2%21.0%10.284.9%
XAUUSD39.2%31.2%29.6%1.595.7%

* Calculated from the indicative market price available in the client Quick Trade window at the time of order placement.
** On Limit IOC orders with default price tolerance of 0.01% and above.

 

Limit IOC Order Average Improvement *, by price tolerance setting

Currency Pair0.0 PIPS*0.1 – 0.2 PIPS*0.3 – 0.6 PIPS*0.7 – 1.0 PIPS*> 1.1 PIPS*
AUDUSD0.00.10.50.75.4
EURGBP0.00.20.00.99.0
EURJPY0.10.00.00.02.4
EURUSD0.10.20.91.04.3
GBPJPY0.10.20.01.01.9
GBPUSD0.10.20.51.02.6
NZDUSD0.00.20.70.76.7
USDCAD0.00.20.40.02.5
USDCHF0.00.00.00.93.0
USDJPY0.00.10.31.02.2
0.0 PIPS*1 - 10 PIPS*11 - 25 PIPS*25- 50 PIPS*> 51 PIPS*
XAGUSD17.921.536.138.52281.5
0.0 PIPS*1 - 10 PIPS*11 - 20 PIPS*21- 30 PIPS*> 31 PIPS*
XAUUSD5.310.520.521.8390.4

* Calculated from the Limit IOC order level.
Note: A hyphen (-) indicates that there were no trade attempts from clients using a Limit IOC order in this currency pair with this price tolerance.

 

Limit IOC Order Fill Rate, by price tolerance setting

Currency Pair0.0 PIPS=< 0.2 PIPS=< 0.6 PIPS=< 1.0 PIPSAll
AUDUSD78.4%79.0%79.0%95.8%96.1%
EURGBP85.7%89.9%89.9%99.3%99.3%
EURJPY80.6%80.6%80.6%80.6%98.6%
EURUSD76.5%76.6%76.6%77.5%97.0%
GBPJPY70.8%71.1%71.1%72.9%98.6%
GBPUSD76.0%76.6%77.4%78.2%97.3%
NZDUSD74.3%75.7%79.1%98.3%98.4%
USDCAD80.9%81.3%82.0%82.0%98.3%
USDCHF79.8%79.8%79.8%97.9%97.9%
USDJPY81.7%82.2%82.3%83.2%98.9%
0.0 PIPS=< 10 PIPS=< 25 PIPS=< 50 PIPSAll
XAGUSD63.6%63.7%70.6%79.0%82.7%
0.0 PIPS=< 10 PIPS=< 20 PIPS=< 30 PIPSAll
XAUUSD62.4%64.8%88.5%88.9%90.7%

 

Limit IOC Order Execution Speed

Time in MillisecondsFill Rate
< 5095.2%
< 10099.4%
< 25099.9%
< 500100.0%
< 1000100.0%
Average execution speed in milliseconds23

 

Market Order Statistics

Currency PairPrice ImprovementZero SlippageNegative SlippageAverage Net Improvement*Fill Rate
AUDUSD18.4%62.8%18.8%0.0100.0%
EURGBP16.3%66.8%16.9%0.0100.0%
EURJPY19.5%59.9%20.7%0.0100.0%
EURUSD20.2%58.4%21.4%0.0100.0%
GBPJPY28.3%42.8%28.9%0.0100.0%
GBPUSD20.3%58.6%21.1%0.0100.0%
NZDUSD15.1%70.4%14.5%0.0100.0%
USDCAD15.4%68.8%15.8%0.0100.0%
USDCHF17.5%64.0%18.5%0.0100.0%
USDJPY16.5%66.7%16.7%0.0100.0%
XAGUSD33.0%35.0%32.0%-0.4100.0%
XAUUSD35.8%29.6%34.6%0.1100.0%

* Average improvement based on all market orders. Calculated from the indicative market price.

 

Market Order Execution Speed

Time in millisecondsFill Rate
< 5095.8%
< 10098.8%
< 25099.8%
< 500100.0%
< 1000100.0%
Average execution speed in milliseconds23

 

Resting Stop Order Statistics

Currency PairNo SlippageNegative SlippageAverage Negative
Slippage (PIPS)*
Average Net
Slippage (PIPS)**
AUDUSD69.6%30.4%0.3-0.11
EURGBP44.5%55.5%0.20.10
EURJPY77.7%22.3%0.4-0.34
EURUSD47.9%52.1%0.50.17
GBPJPY42.3%57.7%0.30.15
GBPUSD37.3%62.7%0.40.20
NZDUSD53.0%47.0%0.5-0.04
USDCAD60.3%39.7%0.5-0.11
USDCHF71.3%28.7%0.3-0.22
USDJPY69.1%30.9%0.3-0.08
XAGUSD18.8%81.2%75.251.72
XAUUSD20.5%79.5%23.917.78

* Average slippage based on stop orders that were slipped. Calculated from the stop order level, adjusted for the bid/ask spread at the time of triggering.
** Average slippage based on all stop orders. Calculated from the stop order level, adjusted for the bid/ask spread at the time of triggering.

 

Resting Limit Order Statistics

Currency PairPrice improvementZero SlippageAverage Price
Improvement (PIPS)*
Average Net Price
Improvement (PIPS)**
AUDUSD15.2%84.8%0.20.0
EURGBP14.4%85.6%0.10.0
EURJPY13.8%86.2%0.10.0
EURUSD17.9%82.1%0.20.0
GBPJPY23.4%76.6%0.10.0
GBPUSD25.3%74.7%0.20.0
NZDUSD23.7%76.3%0.20.0
USDCAD18.5%81.5%0.20.0
USDCHF19.4%80.6%0.10.0
USDJPY13.9%86.1%0.20.0
XAGUSD96.8%3.2%17.917.4
XAUUSD75.3%24.7%6.34.7

* Average improvement based on limit orders that were Improvement.
** Average improvement based on all limit orders. Calculated from the limit order level.

Limit IOC Order Statistics

Currency PairPositive Slippage*Zero Slippage*Negative Slippage*Average Net
Slippage (PIPS)*
Fill Rate**
AUDUSD20.9%62.1%17.0%0.099.5%
EURGBP15.5%70.4%14.1%0.099.8%
EURJPY20.7%58.8%20.5%0.099.9%
EURUSD18.7%64.3%17.1%0.099.8%
GBPJPY24.4%51.9%23.6%0.099.8%
GBPUSD22.1%58.5%19.4%0.099.8%
NZDUSD16.4%67.2%16.4%0.099.4%
USDCAD16.8%67.8%15.3%0.099.9%
USDCHF15.4%71.2%13.5%0.099.8%
USDJPY14.6%72.1%13.3%0.099.8%
XAGUSD26.0%60.3%13.7%5.988.8%
XAUUSD32.4%41.8%25.8%0.797.6%

* Calculated from the indicative market price available in the client Quick Trade window at the time of order placement.
** On Limit IOC orders with default price tolerance of 0.01% and above.

 

Limit IOC Order Average Improvement *, by price tolerance setting

Currency Pair0.0 PIPS*0.1 – 0.2 PIPS*0.3 – 0.6 PIPS*0.7 – 1.0 PIPS*> 1.1 PIPS*
AUDUSD0.10.10.30.74.0
EURGBP0.00.20.00.911.6
EURJPY0.10.20.01.02.3
EURUSD0.00.20.31.01.7
GBPJPY0.10.00.01.02.8
GBPUSD0.10.30.31.03.1
NZDUSD0.00.00.60.716.9
USDCAD0.10.20.51.05.4
USDCHF0.00.20.00.93.3
USDJPY0.00.20.01.02.7
0.0 PIPS*1 - 10 PIPS*11 - 25 PIPS*25- 50 PIPS*> 51 PIPS*
XAGUSD9.69.627.245.61698.2
0.0 PIPS*1 - 10 PIPS*11 - 20 PIPS*21- 30 PIPS*> 31 PIPS*
XAUUSD3.29.719.10.0533.8

* Calculated from the Limit IOC order level.
Note: A hyphen (-) indicates that there were no trade attempts from clients using a Limit IOC order in this currency pair with this price tolerance.

 

Limit IOC Order Fill Rate, by price tolerance setting

Currency Pair0.0 PIPS=< 0.2 PIPS=< 0.6 PIPS=< 1.0 PIPSAll
AUDUSD77.6%78.3%78.4%95.2%95.6%
EURGBP86.2%87.6%87.6%98.6%98.7%
EURJPY70.1%70.2%70.2%70.3%97.7%
EURUSD79.9%80.1%80.3%81.8%97.5%
GBPJPY69.6%69.6%69.6%70.2%98.7%
GBPUSD75.0%75.2%75.8%76.1%97.1%
NZDUSD80.9%80.9%89.5%98.2%98.4%
USDCAD79.9%79.9%80.9%81.1%98.1%
USDCHF82.4%82.5%82.5%96.6%96.6%
USDJPY82.5%82.5%82.5%90.8%98.4%
 0.0 PIPS=< 10 PIPS=< 25 PIPS=< 50 PIPSAll
XAGUSD73.8%74.1%86.1%86.2%87.3%
 0.0 PIPS=< 10 PIPS=< 20 PIPS=< 30 PIPSAll
XAUUSD66.7%69.4%93.1%93.1%94.1%

 

Limit IOC Order Execution Speed

Time in MillisecondsFill Rate
< 5094.0%
< 10099.2%
< 25099.9%
< 500100.0%
< 1000100.0%
Average execution speed in milliseconds26

 

Market Order Statistics

Currency PairPrice ImprovementZero SlippageNegative slippageAverage Net
Improvement*
Fill Rate
AUDUSD19.0%62.8%18.2%0.0100.0%
EURGBP18.3%66.8%15.0%0.0100.0%
EURJPY21.2%58.9%19.9%0.0100.0%
EURUSD17.9%63.6%18.4%0.0100.0%
GBPJPY23.1%51.5%25.4%0.0100.0%
GBPUSD20.5%58.7%20.8%0.0100.0%
NZDUSD14.3%70.8%14.9%0.0100.0%
USDCAD16.0%68.9%15.0%0.0100.0%
USDCHF14.2%72.8%13.0%0.0100.0%
USDJPY13.6%72.4%14.0%0.0100.0%
XAGUSD23.2%52.9%23.8%-0.7100.0%
XAUUSD30.0%41.5%28.5%0.1100.0%

* Average improvement based on all market orders. Calculated from the indicative market price.

 

Market Order Execution Speed

Time in millisecondsFill Rate
< 5095.4%
< 10098.9%
< 25099.8%
< 500100.0%
< 1000100.0%
Average execution speed in milliseconds25

 

Resting Stop Order Statistics

Currency PairNo SlippageNegative SlippageAverage Negative
Slippage (PIPS)*
Average Net
Slippage (PIPS)**
AUDUSD63.3%36.7%0.3-0.04
EURGBP41.9%58.1%0.20.10
EURJPY71.3%28.7%0.5-0.12
EURUSD46.6%53.4%0.50.13
GBPJPY41.9%58.1%0.40.20
GBPUSD38.9%61.1%0.30.15
NZDUSD57.9%42.1%0.4-0.10
USDCAD59.8%40.2%0.4-0.07
USDCHF64.6%35.4%0.4-0.04
USDJPY64.6%35.4%0.50.02
XAGUSD16.8%83.2%99.876.62
XAUUSD27.6%72.4%21.313.63

* Average slippage based on stop orders that were slipped. Calculated from the stop order level, adjusted for the bid/ask spread at the time of triggering.
** Average slippage based on all stop orders. Calculated from the stop order level, adjusted for the bid/ask spread at the time of triggering.

 

Resting Limit Order Statistics

Currency PairPrice improvementZero SlippageAverage Price
Improvement (PIPS)*
Average Net Price
Improvement (PIPS)**
AUDUSD15.0%85.0%0.20.0
EURGBP12.2%87.8%0.10.0
EURJPY14.4%85.6%0.20.0
EURUSD17.5%82.5%0.20.0
GBPJPY25.9%74.1%0.20.0
GBPUSD23.4%76.6%0.20.0
NZDUSD16.6%83.4%0.80.1
USDCAD18.0%82.0%0.20.0
USDCHF14.7%85.3%0.10.0
USDJPY11.4%88.6%0.20.0
XAGUSD96.2%3.8%18.918.2
XAUUSD70.5%29.5%7.25.1

* Average improvement based on limit orders that were Improvement.
** Average improvement based on all limit orders. Calculated from the limit order level.

Limit IOC Order Statistics

Currency PairPositive Slippage*Zero Slippage*Negative Slippage*Average Net
Slippage (PIPS)*
Fill Rate**
AUDUSD27.1%51.2%21.7%0.098.1%
EURGBP20.3%62.4%17.3%0.099.8%
EURJPY28.9%45.2%25.9%0.099.7%
EURUSD22.7%57.2%20.0%0.099.4%
GBPJPY28.8%42.6%28.5%0.099.5%
GBPUSD27.6%47.0%25.4%0.099.3%
NZDUSD17.2%66.5%16.4%0.098.0%
USDCAD21.4%58.6%20.0%0.099.6%
USDCHF14.9%71.1%14.0%0.099.6%
USDJPY19.9%63.0%17.1%0.099.8%
XAGUSD17.8%76.2%6.0%3.390.6%
XAUUSD29.6%46.0%24.4%0.796.8%

* Calculated from the indicative market price available in the client Quick Trade window at the time of order placement.
** On Limit IOC orders with default price tolerance of 0.01% and above.

 

Limit IOC Order Average Improvement *, by price tolerance setting

Currency Pair0.0 PIPS*0.1 – 0.2 PIPS*0.3 – 0.6 PIPS*0.7 – 1.0 PIPS*> 1.1 PIPS*
AUDUSD0.10.20.40.7>4.7
EURGBP0.00.00.00.9>12.3
EURJPY0.10.40.30.0>2.8
EURUSD0.10.20.41.0>2.2
GBPJPY0.10.40.60.0>2.1
GBPUSD0.10.30.31.0>2.8
NZDUSD0.10.20.60.7>2.8
USDCAD0.10.20.51.0>3.0
USDCHF0.00.00.00.9>7.4
USDJPY0.10.20.41.0>3.9
0.0 PIPS*1 - 10 PIPS*11 - 25 PIPS*25- 50 PIPS* > 51 PIPS*
XAGUSD6.82.020.538.1>355.7
0.0 PIPS*1 - 10 PIPS*11 - 20 PIPS*21- 30 PIPS* > 31 PIPS*
XAUUSD2.86.717.80.0>708.8

* Calculated from the Limit IOC order level
Note: A hyphen (-) indicates that there were no trade attempts from clients using a Limit IOC order in this currency pair with this price tolerance

 

Limit IOC Order Fill Rate, by price tolerance setting

Currency Pair0.0 PIPS=< 0.2 PIPS=< 0.6 PIPS=< 1.0 PIPSAll
AUDUSD71.0%71.4%71.6%92.9%100.0%
EURGBP77.2%77.2%77.2%96.7%100.0%
EURJPY70.1%69.5%71.3%71.3%100.0%
EURUSD73.8%74.0%74.1%76.3%100.0%
GBPJPY65.0%67.3%67.5%67.5%100.0%
GBPUSD67.2%67.4%69.1%69.9%100.0%
NZDUSD77.7%78.1%96.2%96.5%100.0%
USDCAD73.1%73.7%75.3%75.8%100.0%
USDCHF85.6%85.6%85.6%97.9%100.0%
USDJPY77.3%77.3%77.4%77.9%100.0%
0.0 PIPS=< 10 PIPS=< 25 PIPS=< 50 PIPSAll
XAGUSD78.5%78.6%87.9%88.1%100.0%
0.0 PIPS=< 10 PIPS=< 20 PIPS=< 30 PIPSAll
XAUUSD68.2%68.6%93.1%93.1%100.0%

 

Limit IOC Order Execution Speed

Time in MillisecondsFill Rate
< 5087.3%
< 10097.9%
< 25099.6%
< 50099.8%
< 100099.9%
Average execution speed in milliseconds33

 

Market Order Statistics

Currency PairPrice
Improvement
Zero
Slippage
Negative
Slippage
Average Net
Improvement*
Fill Rate
AUDUSD25.5%49.4%25.1%0.0100.0%
EURGBP18.1%60.2%21.6%0.0100.0%
EURJPY27.5%46.6%25.9%0.0100.0%
EURUSD21.2%57.4%21.3%0.0100.0%
GBPJPY25.8%47.0%27.2%0.0100.0%
GBPUSD26.5%45.9%27.6%0.0100.0%
NZDUSD18.5%62.7%18.7%0.0100.0%
USDCAD20.8%58.5%20.7%0.0100.0%
USDCHF12.3%73.5%14.2%0.0100.0%
USDJPY17.7%64.7%17.5%0.0100.0%
XAGUSD16.0%69.8%14.3%0.0100.0%
XAUUSD29.3%43.9%26.8%0.2100.0%

* Average improvement based on all market orders. Calculated from the indicative market price.

 

Market Order Execution Speed

Time in millisecondsFill Rate
< 5088.0%
< 10097.6%
< 25099.5%
< 50099.8%
< 100099.9%
Average execution speed in milliseconds34

 

Resting Stop Order Statistics

Currency PairNo SlippageNegative SlippageAverage Negative Slippage (PIPS)*Average Net Slippage (PIPS)**
AUDUSD58.7%41.3%0.4-0.04
EURGBP36.2%63.8%0.30.16
EURJPY72.4%27.6%0.5-0.14
EURUSD52.0%48.0%0.40.08
GBPJPY31.4%68.6%0.50.30
GBPUSD40.0%60.0%0.50.19
NZDUSD66.2%33.8%0.5-0.21
USDCAD55.6%44.4%0.5-0.05
USDCHF61.0%39.0%0.4-0.06
USDJPY61.9%38.1%0.50.04
XAGUSD15.8%84.2%41.728.85
XAUUSD24.8%75.2%24.716.40

* Average slippage based on stop orders that were slipped. Calculated from the stop order level, adjusted for the bid/ask spread at the time of triggering.
** Average slippage based on all stop orders. Calculated from the stop order level, adjusted for the bid/ask spread at the time of triggering.

 

Resting Limit Order Statistics

Currency PairPrice
Improvement
Zero
Slippage
Average Price
Improvement (PIPS)*
Average Net Price
Improvement (PIPS)**
AUDUSD26.8%73.2%0.20.1
EURGBP22.1%77.9%0.10.0
EURJPY25.7%74.3%0.30.1
EURUSD24.3%75.7%0.20.0
GBPJPY41.9%58.1%0.20.1
GBPUSD35.7%64.3%0.20.1
NZDUSD30.7%69.3%0.30.1
USDCAD27.2%72.8%0.20.1
USDCHF22.1%77.9%0.20.0
USDJPY19.3%80.7%0.20.0
XAGUSD92.7%7.3%17.015.8
XAUUSD77.0%23.0%8.56.6

* Average improvement based on limit orders that were Improvement.
** Average improvement based on all limit orders. Calculated from the limit order level.

Limit IOC Order Statistics

Currency PairPositive Slippage*Zero Slippage*Negative Slippage*Average Net
Slippage (PIPS)*
Fill Rate**
AUDUSD17.5%69.4%13.1%0.098.0%
EURGBP16.1%68.2%15.8%0.099.6%
EURJPY23.2%56.6%20.3%0.099.6%
EURUSD18.6%64.9%16.5%0.099.6%
GBPJPY23.6%53.8%22.7%0.099.2%
GBPUSD20.3%61.0%18.7%0.099.0%
NZDUSD12.1%75.1%12.8%0.098.5%
USDCAD15.1%69.5%15.4%0.099.1%
USDCHF12.3%75.3%12.4%0.099.8%
USDJPY16.8%68.3%14.9%0.099.6%
XAGUSD17.9%77.9%4.2%4.191.7%
XAUUSD27.6%49.2%23.2%0.792.1%

* Calculated from the indicative market price available in the client Quick Trade window at the time of order placement.
** On Limit IOC orders with default price tolerance of 0.01% and above.

 

Limit IOC Order Average Improvement *, by price tolerance setting

Currency Pair0.0 PIPS*0.1 – 0.2 PIPS*0.3 – 0.6 PIPS*0.7 – 1.0 PIPS*> 1.1 PIPS*
AUDUSD0.00.20.60.75.5
EURGBP0.00.30.00.97.4
EURJPY0.00.00.31.02.1
EURUSD0.00.20.41.01.4
GBPJPY0.10.00.00.05.2
GBPUSD0.10.30.41.02.7
NZDUSD0.00.30.60.02.8
USDCAD0.10.20.41.02.8
USDCHF0.00.20.01.03.3
USDJPY0.00.10.31.03.4
 0.0 PIPS*1 - 10 PIPS*11 - 25 PIPS*25- 50 PIPS*> 51 PIPS*
XAGUSD6.914.519.936.6347.5
 0.0 PIPS*1 - 10 PIPS*11 - 20 PIPS*21- 30 PIPS*> 31 PIPS*
XAUUSD2.95.117.60.0912.1

* Calculated from the Limit IOC order level
Note: A hyphen (-) indicates that there were no trade attempts from clients using a Limit IOC order in this currency pair with this price tolerance.

 

Limit IOC Order Fill Rate, by price tolerance setting

Currency Pair0.0 PIPS=< 0.2 PIPS=< 0.6 PIPS=< 1.0 PIPSAll
AUDUSD90.9%90.2%94.0%96.3%100.0%
EURGBP90.3%90.8%90.8%99.1%100.0%
EURJPY72.2%72.2%72.1%77.4%100.0%
EURUSD75.1%74.8%75.0%76.2%100.0%
GBPJPY80.7%80.7%80.0%80.0%100.0%
GBPUSD68.3%69.0%70.3%71.0%100.0%
NZDUSD91.6%91.6%97.8%97.8%100.0%
USDCAD75.0%74.6%75.6%75.6%100.0%
USDCHF73.6%76.0%76.0%97.4%100.0%
USDJPY78.1%78.2%78.6%79.9%100.0%
 0.0 PIPS=< 10 PIPS=< 25 PIPS=< 50 PIPSAll
XAGUSD87.8%87.8%90.2%90.4%100.0%
 0.0 PIPS=< 10 PIPS=< 20 PIPS=< 30 PIPSAll
XAUUSD52.1%52.2%87.9%87.9%100.0%

 

Limit IOC Order Execution Speed

Time in MillisecondsFill Rate
< 5079.4%
< 10097.0%
< 25099.7%
< 50099.9%
< 100099.9%
Average execution speed in milliseconds43

 

Market Order Statistics

Currency PairPrice
Improvement
Zero
Slippage
Negative
Slippage
Average Net
Improvement*
Fill Rate
AUDUSD15.2%69.1%15.7%0.0100.0%
EURGBP16.6%66.4%17.0%0.0100.0%
EURJPY17.6%61.2%21.2%0.0100.0%
EURUSD17.4%65.0%17.6%0.0100.0%
GBPJPY23.7%51.6%24.7%0.0100.0%
GBPUSD19.2%61.9%18.9%0.0100.0%
NZDUSD12.0%78.4%9.6%0.0100.0%
USDCAD14.9%71.2%13.9%0.0100.0%
USDCHF11.6%77.3%11.2%0.0100.0%
USDJPY14.6%70.2%15.2%0.0100.0%
XAGUSD13.9%72.7%13.3%0.3100.0%
XAUUSD27.6%47.6%24.9%0.5100.0%

* Average improvement based on all market orders. Calculated from the indicative market price,

 

Market Order Execution Speed

Time in millisecondsFill Rate
< 5082.9%
< 10097.4%
< 25099.7%
< 500100.0%
< 1000100.0%
Average execution speed in milliseconds40

 

Resting Stop Order Statistics

Currency PairNo SlippageNegative
Slippage
Average Negative
Slippage (PIPS)*
Average Net
Slippage (PIPS)**
AUDUSD48.5%51.5%0.50.10
EURGBP34.2%65.8%0.30.18
EURJPY71.5%28.5%0.4-0.12
EURUSD54.2%45.8%0.50.07
GBPJPY31.5%68.5%0.40.29
GBPUSD49.0%51.0%0.80.11
NZDUSD58.7%41.3%0.5-0.08
USDCAD50.3%49.7%0.50.01
USDCHF63.1%36.9%0.4-0.04
USDJPY61.7%38.3%0.40.03
XAGUSD41.0%59.0%58.5-9.26
XAUUSD24.6%75.4%28.018.72

* Average slippage based on stop orders that were slipped. Calculated from the stop order level, adjusted for the bid/ask spread at the time of triggering.
** Average slippage based on all stop orders. Calculated from the stop order level, adjusted for the bid/ask spread at the time of triggering.

 

Resting Limit Order Statistics

Currency PairPrice improvementZero SlippageAverage Price
Improvement (PIPS)*
Average Net Price
Improvement (PIPS)**
AUDUSD26.3%73.7%0.20.1
EURGBP22.7%77.3%0.20.0
EURJPY20.5%79.5%0.20.0
EURUSD25.2%74.8%0.20.1
GBPJPY36.8%63.2%0.30.1
GBPUSD36.5%63.5%0.20.1
NZDUSD30.3%69.7%0.20.1
USDCAD25.4%74.6%0.20.0
USDCHF21.4%78.6%0.10.0
USDJPY17.4%82.6%0.40.1
XAGUSD90.3%9.7%19.017.2
XAUUSD80.9%19.1%10.98.8

* Average improvement based on limit orders that were Improvement.
** Average improvement based on all limit orders. Calculated from the limit order level.

Limit IOC Order Statistics

Currency PairPositive Slippage*Zero Slippage*Negative Slippage*Average Net
Slippage (PIPS)*
Fill Rate**
AUDUSD20.8%61.8%17.3%0.098.3%
EURGBP18.2%65.4%16.4%0.099.6%
EURJPY25.9%51.5%22.5%0.099.5%
EURUSD20.6%60.8%18.5%0.099.7%
GBPJPY27.4%47.2%25.4%0.099.0%
GBPUSD20.3%61.5%18.2%0.099.1%
NZDUSD15.5%71.3%13.2%0.098.6%
USDCAD19.3%63.4%17.3%0.099.2%
USDCHF15.3%71.4%13.3%0.099.9%
USDJPY20.0%60.6%19.4%0.099.7%
XAGUSD16.4%79.2%4.3%4.090.1%
XAUUSD29.0%50.7%20.2%2.093.1%

* Calculated from the indicative market price available in the client Quick Trade window at the time of order placement .
** On Limit IOC orders with default price tolerance of 0.01% and above.

 

Limit IOC Order Average Improvement *, by price tolerance setting

Currency Pair0.0 PIPS*0.1 – 0.2 PIPS*0.3 – 0.6 PIPS*0.7 – 1.0 PIPS*> 1.1 PIPS*
AUDUSD0.10.10.60.72.5
EURGBP0.00.00.00.96.1
EURJPY0.10.00.41.12.2
EURUSD0.10.20.51.01.6
GBPJPY0.20.00.31.06.6
GBPUSD0.10.20.41.12.2
NZDUSD0.00.00.61.03.9
USDCAD0.10.20.51.13.2
USDCHF0.00.20.51.03.4
USDJPY0.10.10.31.04.2
 0.0 PIPS*1 - 10 PIPS*11 - 25 PIPS*25- 50 PIPS*> 51 PIPS*
XAGUSD7.47.518.235.8399.0
 0.0 PIPS*1 - 10 PIPS*11 - 20 PIPS*21- 30 PIPS*> 31 PIPS*
XAUUSD4.44.618.628.4836.8

* Calculated from the Limit IOC order level.
Note: A hyphen (-) indicates that there were no trade attempts from clients using a Limit IOC order in this currency pair with this price tolerance.

 

Limit IOC Order Fill Rate, by price tolerance setting

Currency Pair0.0 PIPS=< 0.2 PIPS=< 0.6 PIPS=< 1.0 PIP All
AUDUSD86.2%86.4%96.0%96.2%100.0%
EURGBP76.0%76.0%76.0%99.2%100.0%
EURJPY86.8%86.8%86.9%87.7%100.0%
EURUSD77.5%79.4%79.9%80.8%100.0%
GBPJPY74.6%74.6%74.0%75.4%100.0%
GBPUSD79.6%79.7%79.8%80.2%100.0%
NZDUSD85.5%85.5%97.8%97.8%100.0%
USDCAD78.5%79.3%80.6%81.3%100.0%
USDCHF84.6%84.8%84.9%97.8%100.0%
USDJPY81.2%81.3%81.5%84.2%100.0%
 0.0 PIPS=< 10 PIPS=< 25 PIPS=< 50 PIPSAll
XAGUSD80.0%80.2%87.3%87.5%100.0%
 0.0 PIPS=< 10 PIPS=< 20 PIPS=< 30 PIPSAll
XAUUSD67.3%67.4%89.9%89.9%100.0%

 

Limit IOC Order Execution Speed

Time in MillisecondsFill Rate
< 5088.2%
< 10097.1%
< 25099.6%
< 50099.8%
< 100099.9%
Average execution speed in milliseconds32

 

Market Order Statistics

Currency PairPrice ImprovementZero SlippageNegative
Slippage
Average
Net Improvement*
Fill Rate
AUDUSD20.7%58.9%20.5%0.0100.0%
EURGBP16.3%64.4%19.2%0.0100.0%
EURJPY22.0%53.7%24.3%0.0100.0%
EURUSD19.8%60.3%19.9%0.0100.0%
GBPJPY26.0%45.7%28.4%0.0100.0%
GBPUSD18.8%61.6%19.6%0.0100.0%
NZDUSD14.6%68.7%16.7%0.0100.0%
USDCAD17.3%63.4%19.3%0.0100.0%
USDCHF15.5%69.0%15.5%0.0100.0%
USDJPY19.8%60.1%20.1%0.0100.0%
XAGUSD13.2%74.3%12.6%0.3100.0%
XAUUSD27.1%46.6%26.3%0.3100.0%

* Average improvement based on all market orders. Calculated from the indicative market price.

 

Market Order Execution Speed

Time in millisecondsFill Rate
< 5089.8%
< 10097.4%
< 25099.7%
< 50099.9%
< 1000100.0%
Average execution speed in milliseconds28

 

Resting Stop Order Statistics

Currency PairNo SlippageNegative SlippageAverage Negative
Slippage (PIPS)*
Average Net
Slippage (PIPS)**
AUDUSD53.4%46.6%0.60.0
EURGBP26.3%73.7%0.40.3
EURJPY62.1%37.9%0.5-0.1
EURUSD56.2%43.8%0.40.0
GBPJPY25.1%74.9%0.50.4
GBPUSD52.2%47.8%0.90.0
NZDUSD57.2%42.8%0.7-0.1
USDCAD43.6%56.4%0.90.2
USDCHF59.0%41.0%0.40.0
USDJPY60.0%40.0%0.60.1
XAGUSD67.5%32.5%163.1-50.2
XAUUSD22.7%77.3%38.726.0

* Average slippage based on stop orders that were slipped. Calculated from the stop order level, adjusted for the bid/ask spread at the time of triggering.
** Average slippage based on all stop orders. Calculated from the stop order level, adjusted for the bid/ask spread at the time of triggering.

 

Resting Limit Order Statistics

Currency PairPrice ImprovementZero SlippageAverage Price
Improvement (PIPS)*
Average Net Price
Improvement (PIPS)**
AUDUSD31.4%68.6%0.30.1
EURGBP29.1%70.9%0.20.1
EURJPY25.3%74.7%0.20.0
EURUSD23.5%76.5%0.20.1
GBPJPY46.4%53.6%0.30.1
GBPUSD42.4%57.6%0.30.1
NZDUSD38.9%61.1%0.20.1
USDCAD45.5%54.5%0.30.2
USDCHF26.1%73.9%0.20.0
USDJPY23.8%76.2%0.20.1
XAGUSD91.0%9.0%21.819.8
XAUUSD83.5%16.5%13.111.0

* Average improvement based on limit orders that were Improvement.
** Average improvement based on all limit orders. Calculated from the limit order level.

Limit IOC Order Statistics

Currency PairPositiveSlippage*Zero Slippage*Negative Slippage*Average Net
Slippage (PIPS)*
Fill Rate**
AUDUSD25.7%54.3%20.0%0.095.3%
EURGBP26.7%47.9%25.4%0.097.5%
EURJPY38.8%30.4%30.8%0.097.9%
EURUSD30.6%42.2%27.3%0.098.0%
GBPJPY37.9%27.0%35.0%0.196.6%
GBPUSD28.1%48.3%23.6%0.196.5%
NZDUSD22.1%60.0%17.9%0.095.2%
USDCAD22.7%56.7%20.5%0.098.5%
USDCHF24.7%53.8%21.5%0.098.6%
USDJPY32.4%38.3%29.3%0.097.9%
XAGUSD27.8%60.9%11.4%5.486.6%
XAUUSD42.3%26.7%31.0%2.690.7%

* Calculated from the indicative market price available in the client Quick Trade window at the time of order placement.
** On Limit IOC orders with default price tolerance of 0.01% and above.

 

Limit IOC Order Average Improvement *, by price tolerance setting

Currency Pair0.0 PIPS*0.1 – 0.2 PIPS*0.3 – 0.6 PIPS*0.7 – 1.0 PIPS*> 1.1 PIPS*
AUDUSD0.10.20.60.78.0
EURGBP0.10.00.00.97.5
EURJPY0.20.40.01.12.9
EURUSD0.10.20.61.01.6
GBPJPY0.30.30.01.13.1
GBPUSD0.20.20.91.03.7
NZDUSD0.10.00.60.73.8
USDCAD0.10.20.41.02.9
USDCHF0.10.20.01.08.3
USDJPY0.10.20.41.04.2
 0.0 PIPS*1 - 10 PIPS*11 - 25 PIPS*25- 50 PIPS*> 51 PIPS*
XAGUSD9.79.720.037.2461.7
 0.0 PIPS*1 - 10 PIPS*11 - 20 PIPS*21- 30 PIPS*> 31 PIPS*
XAUUSD7.07.118.432.5628.4

* Calculated from the Limit IOC order level
Note: A hyphen (-) indicates that there were no trade attempts from clients using a Limit IOC order in this currency pair with this price tolerance.

 

Limit IOC Order Fill Rate, by price tolerance setting

Currency Pair0.0 PIPS=< 0.2 PIPS=< 0.6 PIPS=< 1.0 PIPSAll
AUDUSD84.0%83.9%92.6%93.6%100.0%
EURGBP63.8%63.8%63.8%95.9%100.0%
EURJPY59.9%60.5%60.5%65.1%100.0%
EURUSD64.0%64.8%66.4%68.0%100.0%
GBPJPY58.6%61.0%61.0%61.8%100.0%
GBPUSD70.6%70.6%70.7%71.3%100.0%
NZDUSD77.7%77.7%93.9%93.9%100.0%
USDCAD73.9%75.2%75.4%76.6%100.0%
USDCHF69.9%70.0%70.0%96.3%100.0%
USDJPY72.8%73.0%73.1%88.4%100.0%
 0.0 PIPS=< 10 PIPS=< 25 PIPS=< 50 PIPSAll
XAGUSD68.3%68.3%82.3%83.0%100.0%
 0.0 PIPS=< 10 PIPS=< 20 PIPS=< 30 PIPSAll
XAUUSD54.8%54.9%86.4%86.5%100.0%

 

Limit IOC Order Execution Speed

Time in MillisecondsFill Rate
< 5087.1%
< 10096.9%
< 25099.3%
< 50099.6%
< 100099.8%
Average execution speed in milliseconds34

 

Market Order Statistics

Currency PairPrice ImprovementZero SlippageNegative SlippageAverage Net Improvement*Fill Rate
AUDUSD23.9%50.8%25.2%0.0100.0%
EURGBP26.4%43.9%29.7%0.0100.0%
EURJPY36.7%26.8%36.4%0.0100.0%
EURUSD29.6%40.5%29.9%0.0100.0%
GBPJPY35.3%26.9%37.8%0.0100.0%
GBPUSD27.6%45.3%27.1%0.0100.0%
NZDUSD23.7%55.1%21.2%0.0100.0%
USDCAD23.1%53.9%23.0%0.0100.0%
USDCHF24.7%51.7%23.6%0.0100.0%
USDJPY31.1%36.3%32.6%0.0100.0%
XAGUSD22.4%55.4%22.2%0.4100.0%
XAUUSD37.9%24.9%37.2%-0.1100.0%

* Average improvement based on all market orders. Calculated from the indicative market price.

 

Market Order Execution Speed

Time in millisecondsFill Rate
< 5088.2%
< 10097.3%
< 25099.4%
< 50099.8%
< 1000100.0%
Average execution speed in milliseconds31

 

Resting Stop Order Statistics

Currency PairNo SlippageNegative SlippageAverage Negative
Slippage (PIPS)*
Average Net
Slippage (PIPS)**
AUDUSD57.1%42.9%0.90.0
EURGBP34.8%65.2%0.60.4
EURJPY54.7%45.3%0.60.0
EURUSD50.7%49.3%0.70.1
GBPJPY24.2%75.8%0.60.5
GBPUSD43.9%56.1%1.40.3
NZDUSD39.8%60.2%1.30.2
USDCAD50.4%49.6%1.00.0
USDCHF46.7%53.3%0.50.1
USDJPY50.1%49.9%0.80.2
XAGUSD35.8%64.2%220.671.4
XAUUSD20.2%79.8%35.926.1

* Average slippage based on stop orders that were slipped. Calculated from the stop order level, adjusted for the bid/ask spread at the time of triggering.
** Average slippage based on all stop orders. Calculated from the stop order level, adjusted for the bid/ask spread at the time of triggering.

 

Resting Limit Order Statistics

Currency PairPrice ImprovementZero SlippageAverage Price
Improvement (PIPS)*
Average Net Price
Improvement (PIPS)**
AUDUSD42.2%57.8%0.30.1
EURGBP43.9%56.1%0.30.1
EURJPY34.4%65.6%0.40.1
EURUSD31.8%68.2%0.30.1
GBPJPY57.6%42.4%0.40.2
GBPUSD55.8%44.2%0.40.2
NZDUSD47.5%52.5%0.50.2
USDCAD47.1%52.9%0.30.2
USDCHF34.9%65.1%0.20.1
USDJPY35.8%64.2%0.30.1
XAGUSD87.8%12.2%34.029.9
XAUUSD76.6%23.4%19.915.2

* Average improvement based on limit orders that were Improvement.
** Average improvement based on all limit orders. Calculated from the limit order level.

Limit IOC Order Statistics

Currency PairPositive Slippage*Zero Slippage*Negative Slippage*Average Net
Slippage (PIPS)*
Fill Rate**
AUDUSD11.5%78.0%10.5%0.099.6%
EURGBP14.6%71.8%13.6%0.099.8%
EURJPY21.1%58.3%20.6%0.099.7%
EURUSD15.1%73.7%11.2%0.099.9%
GBPJPY27.1%47.4%25.4%0.099.6%
GBPUSD17.7%66.9%15.4%0.099.8%
NZDUSD10.5%81.2%8.3%0.099.0%
USDCAD12.1%77.1%10.8%0.099.9%
USDCHF12.0%77.8%10.2%0.0100.0%
USDJPY21.1%59.3%19.6%0.099.9%
XAGUSD20.9%65.6%13.4%1.694.6%
XAUUSD38.3%26.9%34.9%0.497.3%

* Calculated from the indicative market price available in the client Quick Trade window at the time of order placement.
** On Limit IOC orders with default price tolerance of 0.01% and above.

 

Limit IOC Order Average Improvement *, by price tolerance setting

Currency Pair0.0 PIPS*0.1 – 0.2 PIPS*0.3 – 0.6 PIPS*0.7 – 1.0 PIPS*> 1.1 PIPS*
AUDUSD0.00.10.60.712.6
EURGBP0.00.20.30.89.0
EURJPY0.10.20.01.02.8
EURUSD0.00.10.51.01.6
GBPJPY0.10.00.00.02.5
GBPUSD0.10.20.30.92.5
NZDUSD0.00.00.60.711.6
USDCAD0.00.20.01.04.5
USDCHF0.00.20.01.017.1
USDJPY0.10.20.31.04.1
0.0 PIPS*1 - 10 PIPS*11 - 25 PIPS*25- 50 PIPS*> 51 PIPS*
XAGUSD5.35.319.437.2432.6
0.0 PIPS*1 - 10 PIPS*11 - 20 PIPS*21- 30 PIPS*> 31 PIPS*
XAUUSD3.43.416.525.6482.2

* Calculated from the Limit IOC order level
Note: A hyphen (-) indicates that there were no trade attempts from clients using a Limit IOC order in this currency pair with this price tolerance.

 

Limit IOC Order Fill Rate, by price tolerance setting

Currency Pair0.0 PIPS=< 0.2 PIPS=< 0.6 PIPS=< 1.0 PIPSAll
AUDUSD93.5%93.2%93.9%98.7%99.2%
EURGBP85.9%88.4%88.5%99.3%99.6%
EURJPY81.0%81.2%81.2%83.0%99.7%
EURUSD78.8%79.4%80.2%80.9%98.8%
GBPJPY73.8%73.8%73.8%73.8%99.2%
GBPUSD79.7%80.1%81.3%81.9%98.2%
NZDUSD87.4%87.4%98.1%98.1%98.9%
USDCAD82.9%83.8%83.8%84.6%99.6%
USDCHF83.7%83.8%83.8%98.7%99.4%
USDJPY78.5%78.7%79.0%80.1%99.5%
0.0 PIPS=< 10 PIPS=< 25 PIPS=< 50 PIPSAll
XAGUSD75.9%75.9%91.1%91.2%97.3%
0.0 PIPS=< 10 PIPS=< 20 PIPS=< 30 PIPSAll
XAUUSD56.6%60.7%94.2%94.2%98.6%

 

Limit IOC Order Execution Speed

Time in MillisecondsFill Rate
< 5089.7%
< 10097.7%
< 25099.6%
< 50099.9%
< 1000100.0%
Average execution speed in milliseconds28

 

Market Order Statistics

Currency PairPrice ImprovementZero SlippageNegative slippageAverage Net Improvement*Fill Rate
AUDUSD11.7%75.1%13.2%0.0100.0%
EURGBP9.0%77.6%13.3%0.0100.0%
EURJPY17.9%62.0%20.1%0.0100.0%
EURUSD13.9%72.1%14.0%0.0100.0%
GBPJPY26.1%48.4%25.5%0.0100.0%
GBPUSD16.4%65.6%18.0%0.0100.0%
NZDUSD8.0%82.8%9.2%0.0100.0%
USDCAD10.8%76.1%13.1%0.0100.0%
USDCHF11.2%78.1%10.7%0.0100.0%
USDJPY20.5%58.5%21.1%0.0100.0%
XAGUSD18.1%61.6%20.3%-0.5100.0%
XAUUSD38.5%25.4%36.1%0.0100.0%

* Average improvement based on all market orders. Calculated from the indicative market price.

 

Market Order Execution Speed

Time in millisecondsFill Rate
< 5090.3%
< 10097.6%
< 25099.7%
< 50099.9%
< 1000100.0%
Average execution speed in milliseconds27

 

Resting Stop Order Statistics

Currency PairNo SlippageNegative
Slippage
Average Negative
Slippage (PIPS)*
Average Net
Slippage (PIPS)**
AUDUSD47.4%52.6%0.50.2
EURGBP48.3%51.7%0.20.1
EURJPY71.4%28.6%0.5-0.1
EURUSD55.7%44.3%0.50.1
GBPJPY41.0%59.0%0.50.2
GBPUSD53.8%46.2%0.70.0
NZDUSD52.5%47.5%0.7-0.1
USDCAD67.1%32.9%0.70.0
USDCHF62.3%37.7%0.30.0
USDJPY64.1%35.9%0.50.0
XAGUSD52.6%47.4%39.76.5
XAUUSD23.0%77.0%23.116.8

 * Average slippage based on stop orders that were slipped. Calculated from the stop order level, adjusted for the bid/ask spread at the time of triggering.
** Average slippage based on all stop orders. Calculated from the stop order level, adjusted for the bid/ask spread at the time of triggering.

 

Resting Limit Order Statistics

Currency PairPrice ImprovementZero SlippageAverage Price
Improvement (PIPS)*
Average Net Price
Improvement (PIPS)**
AUDUSD18.1%81.9%0.20.0
EURGBP22.2%77.8%0.10.0
EURJPY22.8%77.2%0.20.0
EURUSD22.6%77.4%0.20.1
GBPJPY37.5%62.5%0.30.1
GBPUSD38.1%61.9%0.20.1
NZDUSD27.6%72.4%0.30.1
USDCAD24.6%75.4%0.20.0
USDCHF22.0%78.0%0.30.1
USDJPY21.3%78.7%0.30.1
XAGUSD69.2%30.8%13.49.3
XAUUSD56.6%43.4%10.15.7

* Average improvement based on limit orders that were Improvement.
** Average improvement based on all limit orders. Calculated from the limit order level.

Limit IOC Order Statistics

Currency
Pair
Positive
Slippage*
Zero
Slippage*
Negative
Slippage*
Average Net
Slippage (PIPS)*
Average
Improvement (PIPS)**
Average
Tolerance (PIPS)
Fill
Rate***
AUDUSD10.7%80.0%9.3%0.00.80.899.9%
EURGBP12.1%75.9%12.0%0.01.01.099.8%
EURJPY17.0%66.4%16.6%0.02.22.2100.0%
EURUSD11.8%77.9%10.3%0.01.31.399.9%
GBPJPY23.9%53.7%22.4%0.02.42.499.6%
GBPUSD17.4%68.1%14.5%0.01.61.699.5%
NZDUSD5.7%87.6%6.7%0.00.80.899.8%
USDCAD10.2%80.8%9.0%0.02.42.499.8%
USDCHF9.5%82.7%7.8%0.05.05.099.9%
USDJPY15.5%70.6%13.9%0.03.43.499.8%
XAGUSD19.1%68.5%12.4%1.355.354.095.7%
XAUUSD33.2%36.4%30.4%0.3104.0103.798.3%

* Calculated from the indicative market price available in the client Quick Trade window at the time of order placement.
** Calculated from the Limit IOC order level.
*** On Limit IOC orders with default price tolerance of 0.01% and above.

 

Limit IOC Order Average Improvement *, by price tolerance setting

Currency Pair0.0 PIPS*0.1 – 0.2 PIPS*0.3 – 0.6 PIPS*0.7 – 1.0 PIPS*> 1.1 PIPS*
AUDUSD0.00.10.50.75.0
EURGBP0.00.20.00.84.8
EURJPY0.10.10.01.02.2
EURUSD0.00.10.51.01.4
GBPJPY0.10.20.01.02.5
GBPUSD0.10.20.41.01.9
NZDUSD0.00.20.60.74.7
USDCAD0.00.20.31.02.6
USDCHF0.00.20.01.0184.7
USDJPY0.00.20.01.03.6
0.0 PIPS*1 - 10 PIPS*11 - 25 PIPS*25- 50 PIPS*> 51 PIPS*
XAGUSD4.94.918.837.1306.1
0.0 PIPS*1 - 10 PIPS*11 - 20 PIPS*21- 30 PIPS*> 31 PIPS*
XAUUSD2.02.616.026.3790.0

* Calculated from the Limit IOC order level.
Note: A hyphen (–) indicates that there were no trade attempts from clients using a Limit IOC order in this currency pair with this price tolerance.

 

Limit IOC Order Fill Rate, by price tolerance setting

Currency Pair0.0 PIPS=< 0.2 PIPS=< 0.6 PIPS=< 1.0 PIPSAll
AUDUSD94.1%94.0%94.0%99.0%99.0%
EURGBP79.4%80.1%80.1%98.6%98.7%
EURJPY73.0%73.4%73.4%74.2%99.3%
EURUSD86.2%86.7%87.8%88.1%98.6%
GBPJPY74.6%74.8%74.8%74.9%98.6%
GBPUSD81.9%82.1%82.1%82.4%96.9%
NZDUSD93.6%93.6%96.2%99.1%99.1%
USDCAD84.7%84.8%84.9%85.8%99.0%
USDCHF86.6%87.0%87.0%98.3%98.3%
USDJPY83.5%83.9%83.9%84.7%98.9%
0.0 PIPS=< 10 PIPS=< 25 PIPS=< 50 PIPSAll
XAGUSD80.2%80.2%92.7%92.9%93.7%
0.0 PIPS=< 10 PIPS=< 20 PIPS=< 30 PIPSAll
XAUUSD61.6%63.1%96.1%96.1%96.5%

 

Limit IOC Order Execution Speed

Time in MillisecondsFill Rate
< 5092.3%
< 10098.5%
< 25099.8%
< 50099.9%
< 1000100.0%
Average execution speed in milliseconds24

 

Market Order Statistics

Currency PairPrice ImprovementZero SlippageNegative slippageAverage Net Improvement*Fill Rate
AUDUSD11.2%77.8%11.0%0.0100.0%
EURGBP13.5%73.3%13.1%0.0100.0%
EURJPY12.9%69.7%17.4%0.0100.0%
EURUSD11.8%77.0%11.1%0.0100.0%
GBPJPY22.0%54.3%23.7%0.0100.0%
GBPUSD14.7%68.5%16.7%0.0100.0%
NZDUSD4.0%86.2%9.8%0.0100.0%
USDCAD11.5%77.1%11.4%0.0100.0%
USDCHF8.6%82.1%9.3%0.0100.0%
USDJPY12.8%72.5%14.7%0.0100.0%
XAGUSD15.2%67.9%16.9%-0.5100.0%
XAUUSD33.9%34.6%31.5%0.1100.0%

* Average improvement based on all market orders. Calculated from the indicative market price.

 

Market Order Execution Speed

Time in millisecondsFill Rate
< 5093.6%
< 10098.7%
< 25099.8%
< 500100.0%
< 1000100.0%
Average execution speed in milliseconds22

 

Resting Stop Order Statistics

Currency PairNo SlippageNegative
Slippage
Average Negative
Slippage (PIPS)*
Average Net
Slippage (PIPS)**
AUDUSD45.8%54.2%0.40.1
EURGBP35.6%64.4%0.50.3
EURJPY63.2%36.8%0.3-0.1
EURUSD60.6%39.4%0.40.1
GBPJPY26.7%73.3%0.60.4
GBPUSD51.1%48.9%1.00.2
NZDUSD58.0%42.0%0.70.1
USDCAD67.3%32.7%0.90.0
USDCHF68.4%31.6%0.3-0.2
USDJPY65.8%34.2%0.50.0
XAGUSD50.5%49.5%34.95.8
XAUUSD23.9%76.1%13.49.6

 * Average slippage based on stop orders that were slipped. Calculated from the stop order level, adjusted for the bid/ask spread at the time of triggering.
** Average slippage based on all stop orders. Calculated from the stop order level, adjusted for the bid/ask spread at the time of triggering.

 

Resting Limit Order Statistics

Currency PairPrice ImprovementZero SlippageAverage Price
Improvement (PIPS)*
Average Net Price
Improvement (PIPS)**
AUDUSD19.3%80.7%0.20.0
EURGBP32.0%68.0%0.40.1
EURJPY21.5%78.5%0.20.0
EURUSD21.0%79.0%0.20.0
GBPJPY44.3%55.7%0.30.1
GBPUSD38.4%61.6%0.30.1
NZDUSD20.0%80.0%0.20.0
USDCAD25.6%74.4%0.30.1
USDCHF22.2%77.8%0.10.0
USDJPY21.9%78.1%0.30.1
XAGUSD69.2%30.8%10.97.6
XAUUSD52.6%47.4%6.63.5

* Average improvement based on limit orders that were Improvement.
** Average improvement based on all limit orders. Calculated from the limit order level.

Limit IOC Order Statistics

Currency PairPositive Slippage*Zero Slippage*Negative Slippage*Average Net
Slippage (PIPS)*
Fill Rate**
AUDUSD9.0%82.5%8.6%0.099.7%
EURGBP13.6%74.0%12.3%0.099.2%
EURJPY16.5%66.7%16.8%0.099.6%
EURUSD12.4%76.8%10.8%0.099.8%
GBPJPY25.4%54.2%20.4%0.099.4%
GBPUSD18.0%66.5%15.5%0.099.0%
NZDUSD8.2%83.6%8.2%0.099.8%
USDCAD8.9%83.6%7.5%0.099.7%
USDCHF8.8%83.0%8.2%0.099.9%
USDJPY14.4%71.8%13.7%0.099.9%
XAGUSD14.3%75.7%10.0%0.896.9%
XAUUSD28.1%47.8%24.1%0.199.3%

* Calculated from the indicative market price available in the client Quick Trade window at the time of order placement .
** On Limit IOC orders with default price tolerance of 0.01% and above.

 

Limit IOC Order Average Improvement *, by price tolerance setting

Currency Pair0.0 PIPS*0.1 – 0.2 PIPS*0.3 – 0.6 PIPS*0.7 – 1.0 PIPS*> 1.1 PIPS*
AUDUSD0.00.10.40.72.9
EURGBP0.00.00.00.83.5
EURJPY0.10.30.00.03.0
EURUSD0.00.20.51.01.5
GBPJPY0.10.00.00.03.2
GBPUSD0.10.20.31.05.1
NZDUSD0.00.00.60.72.3
USDCAD0.00.00.31.13.5
USDCHF0.00.20.01.011.0
USDJPY0.00.20.01.02.0
 0.0 PIPS*1 - 10 PIPS*11 - 25 PIPS*25- 50 PIPS*> 51 PIPS*
XAGUSD3.03.017.835.9188.8
 0.0 PIPS*1 - 10 PIPS*11 - 20 PIPS*21- 30 PIPS*> 31 PIPS*
XAUUSD1.41.415.129.7962.1

* Calculated from the Limit IOC order level
Note: A hyphen (–) indicates that there were no trade attempts from clients using a Limit IOC order in this currency pair with this price tolerance.

 

Limit IOC Order Fill Rate, by price tolerance setting

Currency Pair0.0 PIPS=< 0.2 PIPS=< 0.6 PIPS=< 1.0 PIPSAll
AUDUSD91.0%91.3%91.3%98.8%99.0%
EURGBP79.8%79.8%79.8%97.5%97.6%
EURJPY80.4%82.8%82.8%82.8%98.6%
EURUSD85.8%86.2%87.2%87.3%98.4%
GBPJPY69.0%69.0%69.0%69.0%95.9%
GBPUSD83.9%84.0%84.0%84.0%97.1%
NZDUSD88.2%88.2%93.0%98.8%98.8%
USDCAD88.3%88.3%88.7%88.8%98.9%
USDCHF87.9%88.1%88.1%98.8%98.8%
USDJPY83.2%83.6%83.6%84.1%99.0%
0.0 PIPS=< 10 PIPS=< 25 PIPS=< 50 PIPSAll
XAGUSD79.6%79.4%94.1%94.2%94.9%
0.0 PIPS=< 10 PIPS=< 20 PIPS=< 30 PIPSAll
XAUUSD67.0%67.1%96.2%96.4%96.7%

 

Limit IOC Order Execution Speed

Time in MillisecondsFill Rate
< 5096.4%
< 10098.9%
< 25099.8%
< 50099.9%
< 1000100.0%
Average execution speed in milliseconds18

 

Market Order Statistics

Currency PairPrice
Improvement
Zero
Slippage
Negative
Slippage
Average Net
Improvement*
Fill Rate
AUDUSD10.9%78.5%10.6%0.0100.0%
EURGBP14.7%71.7%13.6%0.0100.0%
EURJPY17.9%62.1%20.0%0.0100.0%
EURUSD11.7%75.6%12.7%0.0100.0%
GBPJPY23.2%53.3%23.5%0.0100.0%
GBPUSD18.2%62.9%19.0%0.0100.0%
NZDUSD8.5%82.4%9.2%0.0100.0%
USDCAD9.9%80.7%9.4%0.0100.0%
USDCHF10.1%80.7%9.2%0.0100.0%
USDJPY15.2%71.2%13.6%0.0100.0%
XAGUSD10.4%77.3%12.3%-0.2100.0%
XAUUSD28.6%44.8%26.7%0.1100.0%

*Average improvement based on all market orders. Calculated from the indicative market price.

 

Market Order Execution Speed

Time in millisecondsFill Rate
< 5096.7%
< 10099.0%
< 25099.8%
< 500100.0%
< 1000100.0%
Average execution speed in milliseconds17

 

Resting Stop Order Statistics

Currency PairNo SlippageNegative SlippageAverage Negative
Slippage (PIPS)*
Average Net
Slippage (PIPS)**
AUDUSD42.1%57.9%0.80.4
EURGBP36.8%63.2%0.50.3
EURJPY60.4%39.6%0.4-0.1
EURUSD59.2%40.8%0.50.1
GBPJPY33.0%67.0%0.90.6
GBPUSD48.1%51.9%1.00.2
NZDUSD49.2%50.8%2.00.8
USDCAD53.1%46.9%1.60.5
USDCHF54.3%45.7%0.70.2
USDJPY66.7%33.3%0.80.1
XAGUSD47.8%52.2%27.94.6
XAUUSD22.2%77.8%40.230.9

 * Average slippage based on stop orders that were slipped. Calculated from the stop order level, adjusted for the bid/ask spread at the time of triggering.
** Average slippage based on all stop orders. Calculated from the stop order level, adjusted for the bid/ask spread at the time of triggering.

 

Resting Limit Order Statistics

Currency PairPrice ImprovementZero SlippageAverage Price
Improvement (PIPS)*
Average Net Price
Improvement (PIPS)**
AUDUSD20.8%79.2%0.30.1
EURGBP33.5%66.5%0.20.1
EURJPY19.5%80.5%0.20.0
EURUSD22.3%77.7%0.40.1
GBPJPY45.7%54.3%0.30.1
GBPUSD43.7%56.3%0.40.2
NZDUSD23.7%76.3%0.30.1
USDCAD29.9%70.1%0.60.2
USDCHF24.1%75.9%0.20.0
USDJPY21.5%78.5%0.30.1
XAGUSD77.4%22.6%9.37.2
XAUUSD52.5%47.5%7.64.0

* Average improvement based on limit orders that were Improvement.
** Average improvement based on all limit orders. Calculated from the limit order level.

Limit IOC Order Statistics

Currency PairPositive
Slippage*
Zero
Slippage*
Negative
Slippage*
Average Net
Slippage (PIPS)*
Fill Rate**
AUDUSD11.2%80.7%8.2%0.099.9%
EURGBP11.1%77.9%10.9%0.099.9%
EURJPY15.5%69.1%15.5%0.099.9%
EURUSD11.5%77.6%10.9%0.099.9%
GBPJPY22.8%56.6%20.7%0.099.7%
GBPUSD16.5%70.6%12.9%0.099.8%
NZDUSD10.8%81.2%8.0%0.099.4%
USDCAD9.8%81.3%8.9%0.099.9%
USDCHF10.0%81.9%8.1%0.0100%
USDJPY14.9%71.1%14.0%0.099.9%
XAGUSD16.5%71.6%11.8%0.996.1%
XAUUSD32.7%40.7%26.5%0.299.2%

* Calculated from the indicative market price available in the client Quick Trade window at the time of order placement.
** On Limit IOC orders with default price tolerance of 0.01% and above.

 

Limit IOC Order Average Improvement*, by price tolerance setting

Currency Pair0.0 pips*0.1 – 0.2 pips*0.3 – 0.6 pips*0.7 – 1.0 pips*> 1.1 pips*
AUDUSD0.00.10.50.75.5
EURGBP0.00.20.00.95.7
EURJPY0.00.00.01.01.9
EURUSD0.00.10.31.01.4
GBPJPY0.10.40.00.02.3
GBPUSD0.00.20.01.04.7
NZDUSD0.00.00.60.73.6
USDCAD0.00.10.50.02.3
USDCHF0.00.20.01.019.6
USDJPY0.00.20.01.02.2
0.0 pips*1 - 10 pips*11 - 25 pips*25- 50 pips*> 51 pips*
XAGUSD2.52.517.936.392.0
0.0 pips*1 - 10 pips*11 - 20 pips*21- 30 pips*> 31 pips*
XAUUSD1.61.815.129.2624.7

* Calculated from the Limit IOC order level.
Note: A hyphen (–) indicates that there were no trade attempts from clients using a Limit IOC order in this currency pair with this price tolerance.

 

Limit IOC Order Fill Rate, by price tolerance setting

Currency Pair0.0 PIPS=< 0.2 PIPS=< 0.6 PIPS=< 1.0 PIPSALL
AUDUSD94.0%94.0%94.0%98.3%98.3%
EURGBP59.0%59.1%58.8%96.7%96.0%
EURJPY81.6%81.6%81.6%82.2%98.4%
EURUSD84.8%85.0%85.9%86.1%97.9%
GBPJPY44.1%44.1%44.1%44.1%95.2%
GBPUSD67.6%67.6%67.7%67.7%95.6%
NZDUSD86.8%86.8%98.3%98.3%98.5%
USDCAD72.2%72.5%73.9%80.3%98.7%
USDCHF87.7%87.7%87.7%98.4%98.4%
USDJPY80.7%81.2%81.2%81.6%98.2%
0.0 PIPS=< 10 PIPS=< 25 PIPS=< 50 PIPSALL
XAGUSD72.7%72.7%94.3%94.7%91.3%
0.0 PIPS=< 10 PIPS=< 20 PIPS=< 30 PIPSALL
XAUUSD78.2%78.9%95.7%95.8%95.4%

 

Limit IOC Order Execution Speed

Time in MillisecondsFill Rate
< 5096.5%
< 10098.9%
< 25099.8%
< 50099.9%
< 100099.9%
Average execution speed in milliseconds19

 

Market Order Statistics

Currency PairPrice
Improvement
Zero
Slippage
Negative
Slippage
Average Net
Improvement*
Fill Rate
AUDUSD9.9%78.2%11.8%0.0100.0%
EURGBP10.7%76.5%12.9%0.0100.0%
EURJPY13.0%72.8%14.2%0.0100.0%
EURUSD11.9%76.3%11.9%0.0100.0%
GBPJPY22.4%56.3%21.3%0.0100.0%
GBPUSD14.9%68.5%16.5%0.0100.0%
NZDUSD8.1%79.4%12.5%0.0100.0%
USDCAD10.4%79.8%9.8%0.0100.0%
USDCHF8.8%83.0%8.2%0.0100.0%
USDJPY14.6%70.9%14.5%0.0100.0%
XAGUSD15.4%70.6%14.0%0.1100.0%
XAUUSD31.7%39.8%28.5%0.0100.0%

*Average improvement based on all market orders. Calculated from the indicative market price 

 

Market Order Execution Speed

Time in millisecondsFill Rate
< 5097.2%
< 10099.1%
< 25099.9%
< 500100.0%
< 1000100.0%
Average execution speed in milliseconds17

 

Resting Stop Order Statistics

Currency PairNo SlippageNegative SlippageAverage Negative
Slippage (PIPS)*
Average Net
Slippage (PIPS)**
AUDUSD45.6%54.4%1.40.7
EURGBP45.5%54.5%0.40.2
EURJPY66.4%33.6%0.4-0.1
EURUSD59.1%40.9%0.30.0
GBPJPY37.3%62.7%0.70.4
GBPUSD54.4%45.6%0.90.1
NZDUSD43.6%56.4%6.23.3
USDCAD61.1%38.9%0.80.0
USDCHF58.3%41.7%0.40.0
USDJPY60.9%39.1%0.50.1
XAGUSD41.3%58.7%33.310.9
XAUUSD23.8%76.2%11.07.9

* Average slippage based on stop orders that were slipped. Calculated from the stop order level, adjusted for the bid/ask spread at the time of triggering.
** Average slippage based on all stop orders. Calculated from the stop order level, adjusted for the bid/ask spread at the time of triggering.

 

Resting Limit Order Statistics

Currency PairPrice ImprovementZero SlippageAverage Price
Improvement (PIPS)*
Average Net
Price Improvement (PIPS)**
AUDUSD21.2%78.8%0.20.0
EURGBP23.6%76.4%0.40.1
EURJPY18.2%81.8%0.20.0
EURUSD18.7%81.3%0.20.0
GBPJPY40.1%59.9%0.40.1
GBPUSD38.5%61.5%0.40.1
NZDUSD26.3%73.7%0.40.1
USDCAD20.6%79.4%0.20.0
USDCHF20.5%79.5%0.20.0
USDJPY20.1%79.9%0.30.1
XAGUSD64.8%35.2%10.16.5
XAUUSD49.8%50.2%3.01.5

* Average improvement based on limit orders that were Improvement.
** Average improvement based on all limit orders. Calculated from the limit order level.

Zlecenie po cenie rynkowej

Zlecenie po cenie rynkowej jest tradycyjną instrukcją do postępowania w celu uzyskania najlepszego wyniku dotyczącą zrealizowania jak największej części zlecenia na najlepszych dostępnych warunkach na rynku. Zlecenie po cenie rynkowej jest traktowane jako ważne danego dnia. Jeśli Saxo uzna, że jest w stanie wykonać zlecenie po cenie rynkowej natychmiast, korzystając z własnej płynności, zrobi to. W przeciwnym razie przekieruje zlecenie do strony trzeciej, aby podjąć próbę jego wykonania. Jeśli zlecenia nie można natychmiast wykonać w całości, Saxo będzie kontynuować jego realizację do czasu oficjalnego zamknięcia odpowiedniego rynku.

Zlecenie po cenie rynkowej Natychmiast lub odwołaj (IOC)

Zlecenie po cenie rynkowej Natychmiast lub odwołaj (IOC) przypomina standardowe zlecenie po cenie rynkowej (opisane powyżej). Jest to instrukcja natychmiastowego zawarcia transakcji na najlepszych dostępnych warunkach. Jednak jeśli Saxo nie będzie w stanie go natychmiast wykonać, nie będzie kontynuować jego realizacji. Jeśli Saxo uzna, że jest w stanie wykonać zlecenie po cenie rynkowej IOC natychmiast, korzystając z własnej płynności, zrobi to. W przeciwnym razie przekieruje zlecenie do strony trzeciej, aby podjąć próbę jego wykonania. Zlecenie niezrealizowane natychmiast zostanie anulowane.

Zlecenie z limitem Natychmiast lub odwołaj (IOC)

Zlecenie z limitem Natychmiast lub odwołaj (IOC) to zlecenie transakcji w cenie widocznej na ekranie, jeśli jest wciąż dostępne i mieści się w zdefiniowanym zakresie tolerancji. Tolerancja umożliwia kontrolowanie zakresu cenowego przez zdefiniowanie minimalnej rozpiętości cen (w przypadku sprzedaży) lub maksymalnej rozpiętości cen (w przypadku zakupu), które możesz zaakceptować. Tolerancję można określić jako stały wzrost ceny lub wartość procentową bieżącej ceny rynkowej. Saxo może zrealizować zlecenie po gorszej cenie niż ta widziana na ekranie, o ile różnica ceny nie przekracza określonej tolerancji. Jeśli dostępna jest lepsza cena, Saxo pozwoli Ci w pełni wykorzystać dostępne możliwości, realizując zlecenie w lepszej cenie. Podobnie jak w przypadku zlecenia Market IOC, jeśli Saxo nie jest w stanie zapewnić wystarczającej płynności z własnej księgi, może przekierować zlecenie na zewnątrz. Zlecenie niezrealizowane natychmiast zostanie anulowane.

Zlecenie z limitem

Zlecenie z limitem to zlecenie transakcji w określonej lub lepszej cenie, jeśli jest to możliwe w określonym czasie. Dostępne są następujące czasy trwania zleceń:

  • Zlecenie jednodniowe (Day Order, DO): Ważne do oficjalnego zamknięcia sesji w dniu złożenia zlecenia (lub w następnym dniu roboczym w przypadku zleceń przyjętych w weekend).

  • Zlecenie ważne do określonej daty (Good Till Date, GTD): Ważne do oficjalnego zamknięcia sesji w wybranym dniu.

  • Zlecenie ważne do odwołania (Good Till Cancelled, GTC): Ważne przez czas nieokreślony lub do momentu jego anulowania.

Zlecenie z limitem zostanie wyzwolone, gdy cena rynkowa osiągnie cenę limit. Jeśli Saxo uzna, że jest w stanie wykonać zlecenie z limitem natychmiast, korzystając z własnej płynności, zrobi to. W przeciwnym razie przekieruje zlecenie do strony trzeciej, aby podjąć próbę jego wykonania. W dowolnym momencie, w którym we własnej księdze firmy Saxo ani na zewnątrz nie jest dostępna wystarczająca płynność, aby całkowicie wypełnić zlecenie w określonej lub lepszej cenie, pozostała część zlecenia otrzyma status „zlecenia oczekującego”.

Zlecenie Stop

Zlecenie Stop jest zazwyczaj używane do zamknięcia pozycji, kiedy rynek jest dla niej niesprzyjający, aby zapobiegać dalszym stratom. Zlecenia można również użyć do otworzenia pozycji, jeśli rynek przejdzie przez wybrany poziom. Zlecenie Stop może mieć czas trwania podobny do zlecenia z limitem (patrz wyżej). Zlecenie Stop używane do kupowania pozycji jest traktowane jako Stop if Bid. Zlecenie Stop używane do sprzedawania pozycji jest traktowane jako Stop if Offer.

  • Zlecenie Stop związane ze sprzedażą pozycji zostanie wyzwolone, gdy cena ofertowa w podstawowym międzybankowym miejscu wykonania1 osiągnie określony poziom ceny. Po wyzwoleniu zlecenie będzie traktowane jako zlecenie po cenie rynkowej.

  • Zlecenie Stop związane z kupnem pozycji zostanie wyzwolone, gdy cena sprzedaży w podstawowym międzybankowym miejscu wykonania1 osiągnie określony poziom ceny. Po wyzwoleniu zlecenie będzie traktowane jako zlecenie po cenie rynkowej.

Taki schemat działania ma za zadanie chronić klientów przed ryzykiem związanym z sytuacjami, w których zlecenie Stop zostanie wykonane w wyniku poszerzenia spreadów bez faktycznego ruchu rynku. Może do tego dochodzić w przypadku publikacji statystyk ekonomicznych lub w czasach zmniejszonej płynności, np. podczas przetrzymania daty rozliczenia lub w przypadku zamknięcia bądź otwarcia rynku. Oznacza to, że zlecenie Stop nigdy nie zostanie wykonane na określonym poziomie, ale w oparciu o spread w odniesieniu do poziomu zlecenia Stop. Jeśli zlecenie zostało przypisane do otwartej pozycji, zostanie ono automatycznie anulowane w przypadku zamknięcia tej pozycji. Można określić poziom wyzwolenia zlecenia Stop tak, aby śledziło rynek. W tym przypadku, gdy ruch na rynku okaże się korzystny, poziom wyzwolenia zlecenia przesunie się w tym samym kierunku. Poziom wyzwolenia zlecenia Trailing stop jest modyfikowany etapami, które definiuje się podczas ustalania zlecenia.

Zlecenie Stop limit

Zlecenie Stop limit działa podobnie do zlecenia Stop. Jednak po wyzwoleniu nie zostanie wykonane po następnej dostępnej cenie, tylko przekształci się w zlecenie z limitem po wstępnie ustalonej cenie Limit. Od tego momentu zlecenie będzie traktowane jako zlecenie z limitem. Tego typu zlecenie zapewnia pewien stopień ochrony przed niekorzystnym wykonaniem na nieciągłym rynku lub rynku o niskiej płynności. Zlecenia Trailing stop z limitem nie są dostępne.


1 Zlecenie Stop zostanie wyzwolone, w ramach najwyższego priorytetu, po osiągnięciu ceny obserwowanej w podstawowym międzybankowym miejscu wykonania. Jeśli w podstawowym międzybankowym miejscu wykonania nie ma dostępnej płynności, Saxo Bank zastrzega sobie prawo do użycia pomocniczego międzybankowego miejsca wykonania lub alternatywnego dostawcy płynności.

Zobacz wszystkie nasze ceny

Korzystaj z wyjątkowo konkurencyjnych spreadów i prowizji w ramach wszystkich klas aktywów i otrzymuj jeszcze lepsze stawki w miarę zwiększania wolumenu.

Chcesz od razu zacząć?

Otwarcie rachunku zajmuje około 5 minut

Ostrzeżenie o ryzyku w przypadku walut

Waluty są sklasyfikowane jako produkt czerwony, ponieważ postrzega się je jako produkt inwestycyjny o dużej złożoności i wysokim ryzyku.
Duńskie banki mają obowiązek klasyfikowania produktów inwestycyjnych oferowanych klientom detalicznym jako produktów zielonych, żółtych lub czerwonych, w zależności od złożoności produktu i ryzyka z nim związanego. Aby uzyskać więcej informacji, kliknij tutaj

Poznaj ryzyko
Kazda transakcja wiaze sie z ryzykiem. Czytaj dalej. Aby pomóc Ci w jego zrozumieniu, udostepnilismy dokumenty zawierajace kluczowe informacje (KID) na temat ryzyka i korzysci zwiazanych z poszczególnymi produktami. Dodatkowe dokumenty zawierajace kluczowe informacje znajdziesz na naszej platformie transakcyjnej. Czytaj dalej

Ta strona internetowa jest dostępna na całym świecie, jednak informacje na tej stronie są powiązane z Saxo Bank A / S i nie są ściśle określone dla żadnego z podmiotów Grupy Saxo Bank. Wszyscy klienci będą bezpośrednio współpracować z Saxo Bank A / S, a wszystkie umowy z klientem zostaną podpisane z Saxo Bank A / S i tym samym regulowane prawem duńskim.


Apple, iPad i iPhone są znakami towarowymi firmy Apple Inc., zarejestrowanymi w Stanach Zjednoczonych i innych krajach. App Store to znak usług firmy Apple Inc.